-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту твердопаливної котельні з встановленням двох твердопаливних котлів та димоходу (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011466-a
мова тендерної пропозиції - українська
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
575 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
05
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2d91a7b41a924cabb1a2915b6ccd2315
Внутрішній номер закупівлі:
30300145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011466-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Алла Олександрівна КУЧЕР 380674106262 AKucher@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:40 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:40 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:40 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴575 000.00 Послуги з поточного ремонту твердопаливної котельні з встановленням двох твердопаливних котлів та димоходу на 10 прикордонній заставі (з місцем дислокації н.п. Копище)