• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту твердопаливної котельні з встановленням двох твердопаливних котлів та димоходу (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )

Оголошено тендер

690 000.00 UAH
Номер: 8cea1d7b4bf8474cb56658bd26c25425
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-013842-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Очікувана вартість: 690 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту твердопаливної котельні з встановленням двох твердопаливних котлів та димоходу (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік, відповідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 (ВТзО)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок загального та спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума690 000.00 UAH