-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 7» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№3-4) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація).
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011432-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 24 дні (до 29.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 24 дні (до 29.09.26 00:00)
7 229 728.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
24
дн
00
год
41
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2d8b17d3c599414d81b1c7a211e2ef40
Внутрішній номер закупівлі:
30300109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011432-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 229 728.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:41 - 26.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:41 - 29.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:41 - 26.09.2026 00:00
Аукціон:
з 29.09.2026 13:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 229 728.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 7» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№3-4) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація).