-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 7» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№3-4) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація).
Оголошено тендер
8 675 673.60
UAH
Номер:
a345a904479646b4b48ba0dfaa4c3a24
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013325-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
8 675 673.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку ЖК «Родник 7» по вул. Яни Червоної, 13 (під’їзди №№3-4) в м. Харків. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис кошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума8 675 673.60 UAH