-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011243-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
1 934 216.11
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
52
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
627f501396394bf481dddc4877cc8892
Внутрішній номер закупівлі:
30299913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011243-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 934 216.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:35 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 934 216.11 Мастильні матеріали