• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мастильні матеріали

Оголошено тендер

2 321 059.33 UAH
Номер: 79fce27c30ee4e5587e5739cb497b514
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-013976-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Харківські теплові мережі"
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Очікувана вартість: 2 321 059.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мастильні матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування: 04.09.2026 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 321 059.33 UAH