• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія, без розподілу

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

2 916 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
52
хв
08
сек
Гарантія - 29 166.67 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c017a4dc5db74b0baae6dbee022f36bd
Внутрішній номер закупівлі: 30299870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011190-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Лебєдєва 380955386394 g.yana.s.12345@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 916 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:31 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:31 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:31 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 916 666.67 Електрична енергія, без розподілу