-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, без розподілу
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
8168a8f46e2346c29aa0fe50133d6678
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013111-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114014
-
Адреса:
64207, Україна, Харківська область, Балаклія, вул. Захисників України, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114014
-
Адреса:
64207, Україна, Харківська область, Балаклія, вул. Захисників України, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, без розподілу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.09.2026 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаклія
Сума1 691 979.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаклія
Сума1 731 725.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяБалаклія
Сума76 296.00 UAH