-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011036-a
Завершена
15 875.80
UAH без ПДВ
Номер:
7078bb766d984d5fb42e3c9e9b11d25e
Внутрішній номер закупівлі:
30299721
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011036-a
Замовник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мар'яна Юріївна Канська +380949180473 dogovor.uz.voda@gmail.com http://voda.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 875.80 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38766364
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА НАРОДНА будинок 4
Ціна пропозиції
15 875.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c94b4fd4b42946018b7cbc3ae5094924
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-011036-a-a1
Постачальник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38766364
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА НАРОДНА будинок 4
Номер договору:
25623/38766364
Сума договору:
15 875.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.09.2026 15:23
Статус:
Підписаний