-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Проведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля
Оголошено тендер
15 875.80
UAH
Номер:
3d1f5bbda6594f8392ee3223f64d4bda
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013761-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 875.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілля
Дата опублікування:
04.09.2026 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 875.80 UAH