-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011011-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
103 257.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
40
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c44529f561f749afae1f090e04380f60
Внутрішній номер закупівлі:
30299690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011011-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997461
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, м. Самбір, вул. Шпитальна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Мертушка +380686238636 sambirska_lik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 257.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:25 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:25 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:25 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 257.00 ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо