-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Оголошено тендер
114 730.00
UAH
Номер:
c5055bab8423488bbdba74a3c8dcac08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013522-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997461
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, м. Самбір, вул. Шпитальна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997461
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, м. Самбір, вул. Шпитальна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
114 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.09.2026 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамбірський
Сума114 730.00 UAH