-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010923-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
26 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
09
год
33
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8c8184fd3ef7495ebc620b370cb5e87e
Внутрішній номер закупівлі:
30299645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010923-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Ільченко +380986277707 ilchenko_andrii@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:22 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:22 - 21.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:22 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 750.00 ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)