-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)
Оголошено тендер
32 100.00
UAH
Номер:
8e465c516e52442db1b93e017acfaf00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013370-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 Бланки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 15:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума32 100.00 UAH