-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з повірки, калібрування, визначення метрологічних характеристик законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), випробувальної лабораторії металів ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» згідно коду – ДК 021:2015 – 50410000-2 (послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010935-a
Завершена
48 662.94
UAH з ПДВ
Номер:
d99326f48dc147489470f76cca421a35
Внутрішній номер закупівлі:
30299615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010935-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Трубін Валерій 380971672539 vmtz2@ntec.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
48 662.94 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з повірки, калібрування, визначення метрологічних характеристик законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), випробувальної лабораторії металів ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "дніпростандартметрологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725941
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Барікадна, 23
Ціна пропозиції
48 662.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b798e712ccea46ca86cdddf1bcc4a6ad
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-010935-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "дніпростандартметрологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725941
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Барікадна, 23
Номер договору:
14-0/15798 Пр
Сума договору:
48 662.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
40 552.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний