-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
послуги з повірки, калібрування, визначення метрологічних характеристик законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), випробувальної лабораторії металів ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» згідно коду – ДК 021:2015 – 50410000-2 (послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Оголошено тендер
48 662.94
UAH
Номер:
ba6d14c3b9914ceabd799aa7f57c4256
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013516-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
00000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ***********
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
48 662.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з повірки, калібрування, визначення метрологічних характеристик законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), випробувальної лабораторії металів ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» згідно коду – ДК 021:2015 – 50410000-2 (послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
04.09.2026 15:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
30.06.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-06-22-001116-a). Підстави для здійснення закупівлі. Підпункт 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
04.09.2026 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з повірки, калібрування, визначення метрологічних характеристик законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), випробувальної лабораторії металів ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума48 662.94 UAH