-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010813-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
7 938 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
40
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ec0d0ff710f24de7a098ac70a0154d39
Внутрішній номер закупівлі:
30299508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010813-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
38620155
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Володимирська, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілля Лисенко +380442783698 gudsnskiev@ukr.net https://kyiv.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 938 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:19 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:19 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:19 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 938 333.33 Автомобіль рукавний, повнопривідний