-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Оголошено тендер
9 526 000.00
UAH
Номер:
d8838c5a0b744a6aa49bded7ae6b8fa5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-010376-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
38620155
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Володимирська, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
38620155
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Володимирська, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 526 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобіль рукавний, повнопривідний
(код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 13:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума9 526 000.00 UAH