• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» - Код ДК 021:2015 - 35120000-1 «Системи та пристрої нагляду та охорони»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

5 824 999.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
06
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0e79796b5b7749c0b3b8ca4236bcf6d5
Внутрішній номер закупівлі: 30299302
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010596-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Контактна особа: Євгенія Рибалкіна +380532517512 ribalkinaevgenia@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 824 999.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:13 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:13 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:13 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 824 999.17 Розбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина»