• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» - Код ДК 021:2015 - 35120000-1 «Системи та пристрої нагляду та охорони»

Оголошено тендер

6 989 999.00 UAH
Номер: 05b37cb73fbe491bbe1ec2fede6864bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-010876-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 6 989 999.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розбудова комплексної системи відеоспостереження «Безпечна Полтавщина» - Код ДК 021:2015 - 35120000-1 «Системи та пристрої нагляду та охорони»
Примітки: Субвенція місцевих бюджетів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Склад комплекту відеоспостереження типу 1
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)
Склад комплекту відеоспостереження типу 2
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)
Склад комплекту відеоспостереження типу 3
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)
Склад комплекту відеоспостереження типу 4
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)
Склад комплекту відеоспостереження типу 5
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 8 комплект
Період постачання (не задано)
Склад комплекту відеоспостереження типу 6
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція місцевих бюджетів
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума6 989 999.00 UAH