-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ланцюги проти ковзання (Рахівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-010427-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. Учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
346 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
19
год
56
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8740e3d3bada4099bc1f1b957fa60fcb
Внутрішній номер закупівлі:
30299115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-010427-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Моргун Марія Олегівна 380977514275 mariia.morhun@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44540000-7 ЛанцюгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
346 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:08 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:08 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:08 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 100.00 Ланцюги проти ковзання (Рахівське надлісництво)