• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ланцюги проти ковзання (Рахівське надлісництво)

Оголошено тендер

415 320.00 UAH
Номер: 635a1988e634472e8bbafbff4c57638d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-012033-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 415 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ланцюги проти ковзання (Рахівське надлісництво)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44540000-7 Ланцюги
Дата опублікування: 04.09.2026 14:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума415 320.00 UAH