• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вентилятори радіальні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)

45 925.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
04
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: be91ac2d518647ecbdad9030fac744ff
Внутрішній номер закупівлі: 30298886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010205-a   
Замовник: Військова частина 2138
Контактна особа: Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 yshalnov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 925.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:01 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:01 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:01 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 925.00 Вентилятори радіальні