-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вентилятори радіальні
Оголошено тендер
55 110.00
UAH
Номер:
98be616cbc634070b8875370cb1e452a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-012470-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
55 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вентилятори радіальні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42520000-7 Вентиляційне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 14:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р.
-
Дата публікації:
04.09.2026 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума55 110.00 UAH