• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )

мова тендерної пропозиції - українська

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)

712 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
03
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 29a234b0873b4764948f8303d50d9248
Внутрішній номер закупівлі: 30298881
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010190-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Контактна особа: Алла Олександрівна КУЧЕР 380674106262 AKucher@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 712 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:01 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:01 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:01 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴712 500.00 Послуги з поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі на 10 прикордонній заставі (з місцем дислокації н.п. Копище)