-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )
Оголошено тендер
855 000.00
UAH
Номер:
21067c8fb3a04934b681181a56325eb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-012449-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
855 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту системи опалення адміністративної будівлі (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік, відповідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 (ВТзО)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок загального та спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума855 000.00 UAH