• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту Гімназії № 236 за адресою: вул. Академіка Заболотного, 144 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

1 299 942.10 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
05
хв
20
сек
Гарантія - 38 998.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 30d583c7efae43fc852cd5a4f45d69a7
Внутрішній номер закупівлі: 30298770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010077-a   
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Валентина Єрмакова +380445251083 tender_golos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 299 942.10 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:57 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:57 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:57 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 299 942.10 «Поточний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту Гімназії № 236 за адресою: вул. Академіка Заболотного, 144 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»