• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту Гімназії № 236 за адресою: вул. Академіка Заболотного, 144 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»

Оголошено тендер

1 559 930.52 UAH
Номер: 4f7d9e87d0924e4fb11a31b0f858f276
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-011977-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 559 930.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт найпростішого укриття та захисної споруди цивільного захисту Гімназії № 236 за адресою: вул. Академіка Заболотного, 144 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 559 930.52 UAH