• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автозапчастини до легкових автомобілів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

1 260 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
53
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a86199c29a7e458da802c9d74bfee17e
Внутрішній номер закупівлі: 30298726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-010021-a   
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 260 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:56 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:56 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:56 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 260 000.00 Автозапчастини до легкових автомобілів