• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автозапчастини до легкових автомобілів

Оголошено тендер

1 512 000.00 UAH
Номер: 8686be15c60c44afb69ff0581246b35b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-012244-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автозапчастини до легкових автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 04.09.2026 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 512 000.00 UAH