-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС (50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009996-a
Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС (50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки) 1 робота
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 09:00)
3 295 018.07
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
17
год
04
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ae521efecd7b413793982ab64c7df58b
Внутрішній номер закупівлі:
30298680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009996-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Орлова Ірина 380457255462 orlova@tptes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 295 018.07 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:55 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:55 - 23.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:55 - 20.09.2026 00:00
Аукціон:
з 24.09.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 295 018.07 Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС (50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)