• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС

Оголошено тендер

3 954 021.69 UAH
Номер: 99e7d993e25346c692083d0f02337eec
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-008030-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 3 954 021.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС
Примітки: ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 02.09.2026 13:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 954 021.69 UAH