• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплексні інженерні послуги (Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-09-02-016905-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)

195 867.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
15
год
18
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2edbb64f5020434a848fa3c1018586e7
Внутрішній номер закупівлі: 30298675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009984-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Загородько Наталія Вікторівна 380442397845 ZAGORODKO-NV@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 195 867.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:55 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:55 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:55 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴195 867.00 Комплексні інженерні послуги (Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок)