-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок
Оголошено тендер
235 040.40
UAH
Номер:
3fcf4b563cee4033bf749c9f631d683e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016905-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
235 040.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Дата опублікування:
02.09.2026 18:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума235 040.40 UAH