-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009958-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
236 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
12
год
18
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3ac4c0d22911406f91ef16129f71d1d1
Внутрішній номер закупівлі:
30298650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009958-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гольтер А. В. 380670000000 mtsntec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
236 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:54 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:54 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:54 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 000.00 ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ