-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
Оголошено тендер
283 200.00
UAH
Номер:
f66019b492654fff86b4341c0f3dc908
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-012184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
283 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
Примітки:
категорія замовника відповідно : п.4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
04.09.2026 14:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення виконання робіт із відновлення та облаштування теплової ізоляції мережевих трубопроводів Товариства.
-
Дата публікації:
04.09.2026 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мат ММПБ 100 П МС1 2400х1000х50мм або еквівалент
Кількість
40 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума283 200.00 UAH