-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009912-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
2 339 104.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
36
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
593cb733cf4140daa11a71d0aef09d9c
Внутрішній номер закупівлі:
30298610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009912-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Романа Бєлкіна Іванівна 380682017129 RBielkina@lwo.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 339 104.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:15 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:15 - 20.09.2026 13:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:15 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 339 104.00 Мережеве обладнання