• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мережеве обладнання

Оголошено тендер

2 806 924.80 UAH
Номер: 2ed0e7d07899469cbfe3aff7ed062151
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-013424-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
Очікувана вартість: 2 806 924.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеве обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування: 03.09.2026 15:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Cisco Catalyst C9500-48Y4C-E (комплект: C9500-48Y4C-E — Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port 40/100G, Essential — 1 шт.; CON-L1NBD-C95084EY — CX LEVEL 1 8X5XNBD Catalyst 9500 48-port x 1/10/25G + 4-port — 1 шт.; CON-L1SWT-C9548YCE — CX LEVEL 1 SW SUB CX LEVEL 1 SW SUB C9 — 1 шт.; C9500-DNA-E-3Y — DNA Essential 3 Year License — 1 шт.; C9K-PWR-650WAC-R/2 — 650W AC Config 4 Power Supply front to back cooling — 1 шт; QSFP-100G-CU1M — 100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m — 1 шт.; SFP-10G-SR-S= — 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class — 12 шт.; QSFP-100G-AOC10M - Cisco QSFP-100G to QSFP-100G AOC cables, 10m - 1 шт.)
Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 03.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 806 924.80 UAH