• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

6 666 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
12
сек
Гарантія - 33 333.33 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bbc6c2724ba04cfeb766648f65ed8ac7
Внутрішній номер закупівлі: 30298562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009865-a   
Замовник: Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки
Контактна особа: Копейкін Андрій Олексійович 380984524145 DRPBK.INFO@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:51 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:51 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:51 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 666 666.67 Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"