-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"
Оголошено тендер
8 000 000.00
UAH
Номер:
97f13a859eba40c6b3f8f95407dde7fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-008827-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910232
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Степана Бандери, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910232
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Степана Бандери, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 12:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем
-
Дата публікації:
04.09.2026 12:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1101 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума8 000 000.00 UAH