-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009736-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
639 472.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
09
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4668f208b30246c292f9270c94e38361
Внутрішній номер закупівлі:
30298427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009736-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999336
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 283
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сердюк +380535021933 kotelevskacrl@gmail.com http://kotelva-crl.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
639 472.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:48 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:48 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:48 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴639 472.50 ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)