• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)

Оголошено тендер

767 367.00 UAH
Номер: 23920e961a5a455face423d0a3c23285
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-011980-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради
Очікувана вартість: 767 367.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 45000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКотельва
Сума767 367.00 UAH