• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Щілинна лампа SL-2G (або еквівалент) - 33124110-9 Діагностичні системи ( НК 024:2023 – 35148 Лампа щілинна офтальмологічна оглядова, НК 031:2024 – Z12120108 Щілинні лампи))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

496 695.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
43
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e05d6acdfb4a4f02a7c5ceed10fba20e
Внутрішній номер закупівлі: 30298305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009609-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Гаврішова 380577252703 02003474@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 496 695.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:46 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 14:46 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 14:46 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴496 695.33 код ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Щілинна лампа SL-2G (або еквівалент) - 33124110-9 Діагностичні системи ( НК 024:2023 – 35148 Лампа щілинна офтальмологічна оглядова, НК 031:2024 – Z12120108 Щілинні лампи))