-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Щілинна лампа SL-2G (або еквівалент) - 33124110-9 Діагностичні системи ( НК 024:2023 – 35148 Лампа щілинна офтальмологічна оглядова, НК 031:2024 – Z12120108 Щілинні лампи))
Оголошено тендер
531 464.00
UAH
Номер:
fa9533093512449b9f963aa8019a5ccc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-011523-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003474
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, буд. 153
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003474
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, буд. 153
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
531 464.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Щілинна лампа SL-2G (або еквівалент) - 33124110-9 Діагностичні системи ( НК 024:2023 – 35148 Лампа щілинна офтальмологічна оглядова, НК 031:2024 – Z12120108 Щілинні лампи))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023:
35148 Лампа щілинна офтальмологічна оглядова
Дата опублікування:
04.09.2026 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума531 464.00 UAH