-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009579-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
27 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
42
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83cfdc71c6cc469f8e1952924f2f69e2
Внутрішній номер закупівлі:
30298271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009579-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:43 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:43 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:43 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)