-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)
Оголошено тендер
32 400.00
UAH
Номер:
66530ecf304c416a911ebb412ddcce48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-011950-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 18330000-1 – Футболки та сорочки (Футболка з логотипом, розмір S, футболка з логотипом, розмір M, футболка з логотипом, розмір L, футболка з логотипом, розмір XL, футболка з логотипом, розмір XXL – 18331000-8)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
04.09.2026 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума32 400.00 UAH