-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009144-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
7 481 366.96
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
52
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
088de11475d64bcfbec10c814fe196f1
Внутрішній номер закупівлі:
30297845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009144-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 481 366.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:30 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:30 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:30 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 481 366.96 Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»