• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»

Оголошено тендер

8 977 640.35 UAH
Номер: 606baa686acd485ebadc1375a79dcd54
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-011237-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Очікувана вартість: 8 977 640.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 04.09.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 977 640.35 UAH