-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015: 33192000-2 - Меблі медичного призначення); НК 024:2023 – 10535 - Медична шафа; НК 031:2024: V0899 – Медичне допоміжне обладнання – інше.
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009075-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
399 376.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
08
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6b2f4e85eb7245d4b29cec1f916cb20f
Внутрішній номер закупівлі:
30297767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009075-a
Замовник:
Військово-медичне управління Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000002
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Красуля +380442815898 krasulya@ssu.gov.ua https://ssu.gov.ua/viiskovo-medychne-upravlinnia
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 376.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:28 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:28 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:28 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴399 376.00 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015: 33192000-2 - Меблі медичного призначення); НК 024:2023 – 10535 - Медична шафа; НК 031:2024: V0899 – Медичне допоміжне обладнання – інше.