-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015: 33192000-2 - Меблі медичного призначення); НК 024:2023 – 10535 - Медична шафа; НК 031:2024: V0899 – Медичне допоміжне обладнання – інше.
Оголошено тендер
427 332.32
UAH
Номер:
26e5e650e82d4c958ec8ae61cf8afdd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009946-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичне управління Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000002
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військово-медичне управління Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000002
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
427 332.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
(ДК 021:2015: 33192000-2 - Меблі медичного призначення);
НК 024:2023 – 10535 - Медична шафа;
НК 031:2024: V0899 – Медичне допоміжне обладнання – інше.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023:
10535 Медична шафа
Дата опублікування:
01.09.2026 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума427 332.32 UAH